O Nas

Przedsiębiorstwo JASTA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa powstała na bazie Zakładu Przetwórstwa Rolnego "Danielów" Sp. z o.o., który w 1991 powstał z ówczesnego Bacutilu. Od tego roku nastąpił jego rozwój i przebudowa. Firma zlokalizowana jest w województwie łódzkim, blisko węzła komunikacyjnego trasy A1 i 484.


Obecnie nasza firma obsługuje kilkaset podmiotów, w których powstają produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego kategorii 3. Stale podnosimy jakość świadczonych usług, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, spełniając przy tym normy sanitarne i weterynaryjne.

Dysponujemy własnym specjalistycznym taborem , który liczy blisko 70 pojazdów. Są one zróżnicowane pod względem wielkości i sposobu załadunku, dzięki temu gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta.

Miło nam poinformować, o współpracy z "EKO-SOM” Przedsiębiorstwo „JASTA” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka Komandytowo – Akcyjna, której komplementariuszem jest Przedsiębiorstwo JASTA Sp. z o.o. Plan połączenia spółek znajduje się poniżej.
Przeważającym przedmiotem działalności spółki „EKO-SOM” jest działalność związana z rekultywacją                   i pozostała działalność związana   z gospodarką odpadami. Dlatego też nasze przedsiębiorstwo „Jasta” i spółka „EKO-SOM” w pełni kooperują na rynku usług związanych z gospodarką odpadami. 
Więcej informacji o spółce „EKO-SOM” znajduje się na stronie internetowej
 www.ekosomcom.wordpress.com

Załączniki artykułu